DOK zaprasza na kolejne warsztaty plastyczne

Ozdoby wielkanocne można kupić w sklepach, na kiermaszach, ale wykonane własnoręcznie na pewno cieszyć będą bardziej, dlatego Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim filia DOK zaprasza na kolejne warsztaty z zakresu technik zdobniczych metodą decoupage.

Tym razem uczestnicy wykonają świąteczne jajko trójwymiarową techniką zwaną sospeso pod okiem Pani Beaty Markiewicz.
Warsztaty odbędą się 20 marca (wtorek) o godz. 17.30 w ośrodku przy ul. Gminnej 37/39, koszt 30 zł., zapisy pod numerem tel. 44 723 15 15.

Źródło: Miejskie Centrum Kultury filia DOK